Kotasız İnternet Paketleri 2018

GÖKNET Sınırsız İnternet paketlerin de kota yoktur. Kota interneti kısıtlayan bir sistemdir. GÖKNET Sınırsız internet paketleri görmek için tıklayınız.

GÖKNET Kotasız İnternet Paketleri 2018 Çeşitleri

8 Mbps İnternet Paketleri

8 Mbps sınırsız  internet paketlerimiz gece gündüz 8 Mbps e kadar hız da herhangi bir Akn Kota Yoktur. Dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. herhangi bir ek ücret yansımaz. Kurulum ve aktivasyon ücretsiz hediyedir.

16 Mbps İnternet Paketleri

16 Mbps sınırsız  internet paketlerimiz gece gündüz 16 Mbps e kadar hız da herhangi bir Akn Kota Yoktur. Dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. herhangi bir ek ücret yansımaz. Kurulum ve aktivasyon ücretsiz hediyedir.

24 Mbps İnternet Paketleri

24 Mbps sınırsız  internet paketlerimiz gece gündüz 24 Mbps e kadar hız da herhangi bir Akn Kota Yoktur. Dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. herhangi bir ek ücret yansımaz. Kurulum ve aktivasyon ücretsiz hediyedir. Bu paket için alt yapınızın vdsl Yada fiber kablo alt yapısı olması gerekmektedir.

Gerçek Kotasız  İnternet Paketleri Nasıl Anlarsınız !

Sınırsız ve Limitsiz internet paketi diye yüzlerce paket dolaşıyor. ama çoğu kotalı pakettir. GÖKNET’te ise sınırsız internet Paketlerin de kota yoktur gerçek kotasız internet paketleridir. Seçeceğiniz paketin sınırsız ve kesinlikle adil kullanım kotası olmadığını teyit etmeden almamamınızı tavsiye ederiz.