İnternet için Ev Telefonu Gerekir mi ?

internet için telefon gereklimi

internet için telefon gereklimi

Bir ADSL ve VDSL İnternet bağlantısı ev telefonu hattı teknolojisini kullanır, ancak bu gerçek bir ev telefonuna sahip olmanız anlamına gelmez. Bağımsız İnternet ve telefon paketleri alma seçeneğiniz vardır.
Bağımsız İnternet, bunun gibi bir şeydir: ev telefonu olmayan özel bir hat. Ev telefonunuzu evinize değer katacak gibi hissetmiyorsanız, ADSL ve VDSL Internet istiyorsanız bir tane almanız gerekmez.

Ancak ADSL ve VDSL  ilgili en iyi şey, çok yönlü olmasıdır. Gerçek internet planları, ek özellikler ve İnternet ve telefon paketleri söz konusu olduğunda tonlarca seçeneğiniz var.

Ancak, özel bir İnternet bağlantısına sahip olmak daha hızlı mı yapıyor?

Hayır! Ev telefonuna sahip olmanın DSL hızınız üzerinde bir etkisi yoktur. İndirme ve yükleme hızınız, ev telefonu servisinizin herhangi bir bölümüne güvenmiyor.

Bu nasıl mümkün olabilir: İki hizmet aynı sabit hattı kullanmıyor mu?

Doğru, her iki DSL İnternet hizmeti ve ev telefon hizmeti aynı sabit hat üzerinden seyahat. Ancak, her biri için veriler farklı frekanslarda çalışır. Bu şekilde, birbirlerinin yoluna girmek yerine birbirlerinin etrafında çalışırlar.

İnternet ve telefon paketleri nelerdir?

Paketler İnternet servisini ve ev telefonu servisini birleştirir. Her ikisi de tek bir telefon hattı kullandığından, bunları bir araya getirmenin neden popüler bir seçim olduğunu görebilirsiniz. Aynı telefon çağrısında hem ev telefonu hem de DSL İnternet planı siparişi verebilirsiniz.

Şimdi, çevirmeli ile aynı sınırlamalara sahip olabileceğinizi varsaymak kolay, ancak bu DSL İnternet ile doğru değil. Çevirmeli olarak, ev telefonunuzu çevrimiçi olduğunuzda kullanamazsınız. DSL ile yapabilirsiniz.

Ayrıca, DSL hızları çevirmeli bağlantıdan 100 kat daha hızlı olabilir.