GÖKNET Sınırsız İnternet Nedir.

GÖKNET Sınırsız İnternet Paketleri Gerçek Sınırsız Ve Limit sizdir. Paketlerimiz Taahhüt süreci boyunca Sabit Ücret uygulanır.

Göknet Sınırsız İnternet Paketleri Nelerdir.

8 Mbps İnternet Paketleri

8 Mbps sınırsız  internet paketlerimiz gece gündüz 8 Mbps e kadar hız da herhangi bir Akn Kota Yoktur. Dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. herhangi bir ek ücret yansımaz. Kurulum ve aktivasyon ücretsiz hediyedir.

16 Mbps İnternet Paketleri

16 Mbps sınırsız  internet paketlerimiz gece gündüz 16 Mbps e kadar hız da herhangi bir Akn Kota Yoktur. Dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. herhangi bir ek ücret yansımaz. Kurulum ve aktivasyon ücretsiz hediyedir.

24 Mbps İnternet Paketleri

24 Mbps sınırsız  internet paketlerimiz gece gündüz 24 Mbps e kadar hız da herhangi bir Akn Kota Yoktur. Dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. herhangi bir ek ücret yansımaz. Kurulum ve aktivasyon ücretsiz hediyedir. Bu paket için alt yapınızın vdsl Yada fiber kablo alt yapısı olması gerekmektedir.

Gerçek Sınırsız İnternet Ne Demek ?

Piyasa da satılan bir çok paket sınırsız yada limitsiz olarak geçmektedir. Bunların çoğu AKN’li paketlerdir. 50-75-100 GB lık paketlerdir. İnternet paketlerimizi kullanmaya başladığınız da  bu limitleri doldurduğunuz da limitiniz düşüyor ve düşük hızda bir internet kullanıyorsunuz Biz GÖKNET olarak Sınırsız internet paketlerimiz de limit kotayı kaldırdık Paketlerimiz incelemek için tıklayınız.