Hemen Başvurun Sizi Arayalım!

  Sizinle 0850 221 5846 numarası üzerinden irtibata geçeceğiz.

  Hemen Başvurun Sizi Arayalım!

   Sizinle 0850 221 5846 numarası üzerinden irtibata geçeceğiz.

   Başvuru Adımları

   Sıkça Sorulan Sorular

   Göknet internet hizmeti Göknet tarafından sağlanan ADSL ya da Fiber hizmetidir. Göknet internet hizmetinden faydalanmak için Göknet ile sözleşme yapmanız gerekmektedir.

   Göknet ADSL hizmeti Göknet tarafından sağlanan talebe göre limitli ya da limitsiz seçenekleri bulunan 16 Mbps’ye kadar hızlarında sunulan internet bağlantı şeklidir.

   Göknet Fiber hizmeti alt yapının uygun olduğu bölgelerde 100 Mbps’ye kadar hızlarında sunulan internet bağlantı şeklidir.

   Herhangi bir telefon aboneliğine ihtiyaç duyulmadan yapılan internet aboneliğidir. Göknet’de telefonsuz internet için aylık ek ücret ödemeye gerek yoktur.

   Satış noktalarımız, web sitemiz ve çağrı merkezimiz aracılığı ile abonemiz olabilirsiniz.

   Akıllı Kota Tarifeleri belirlenen ücretler her ay sabit olarak faturaya yansıtılır. Akıllı Kotalı Tarifelerde belirlenen GB’a ulaşınca internet hizmeti otomatik durdurulur. Abone talebine istinaden ek kullanım devamı veya ekstra kota tarifelerinden satın alarak devam edebilir.

   Engelli vatandaşlarımız için kampanyalarımız; engellilik oranı % 40 ve üzeri olan kişiler için geçerli olacaktır. Engelli vatandaşlarımızın abonelik başvurularında engelli oranını gösteren ibareyi taşıyan nüfus cüzdanı bulunması durumunda başvuru için bu belge tek başına yeterli olacaktır. Aksi takdirde %40 engellilik oranının Engelli Kimlik kartı veya Sağlık Kurulu raporu ile ortaya konulması gerekmektedir.

   Gazi veya şehit eslerinin abonelik için Emekli Sandığı tarafından verilen emekli sandığı serbest kartını ve T.C. nüfus cüzdanını Göknet’e ibraz etmeleri gerekmektedir. Eğer abonelik için başvuran gazi/şehit eşi değil de, gazinin/şehidin/engelli vatandaşın birinci dereceden yakını (anne, baba veya çocuğu) ise, bu belgelere ek olarak birinci dereceden yakını olan kişinin T.C. kimlik numarası ve T.C. nüfus cüzdanı belgesini de Göknet’e ibraz etmesi gerekmektedir.

   Ülkemizde, binalarımıza bakır kablo üzerinden gelen hatlar yerleşik operatöre aittir. Fiber kablo üzerinden gelen hatlar ise  Yerleşik Operatör ve diğer operatörlere aittir. Bina içi bakır kablolar ise, bina sahibi tarafından tesis edilmiştir. İnternet hizmetlerinde, hizmet kalitesini etkileyen en önemli parametre, altyapı ve binanızın saha dolabı / santral uzaklığıdır. Saha dolabı / santral arası mesafe bakırın uygulayacağı direnç ile doğru orantılı olduğundan evinize ulaşacak hız üzerinde etkisi olacaktır.

   Hızla genişleyen hizmet ağımızla şu an ANKARA, İSTANBUL, BOLU, ÇORUM, ÇANKIRI, KARABÜK, BARTIN, KIRIKKALE, KASTAMONU, KIRKLARELİ, EDİRNE, BURSA, KOCAELİ, SAKARYA, DÜZCE, YALOVA, BİLECİK illerinde hizmet vermekteyiz. Hedefimiz, kısa süre içerisinde Türkiye’nin her köşesinde Göknet hizmetini gururla sunabilmektir.

   Türk Telekom alt yapısı üzerinden hizmet sağlamaktayız. Bulunduğunuz adreste Türk Telekom alt yapısı olması durumunda hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Alt yapınızın kontrolü için 444 8 460 numaralı müşteri hizmetlerimiz ve satış noktalarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

   İnternet bağlantınız bulunduğunuz lokasyona göre 3 – 7 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Başvurunuzun akabinde, Genel Merkezimiz teyit amaçlı sizler ile iletişime geçecektir. Bilgi teyidiniz yapıldıktan sonra fiziksel bağlantı için yerleşik operatörden alınan öngörülen bağlantı tarihi, sms ile. Bu tarihte bağlantınızın uygunluğu kontrol edilmektedir. Alt yapı / Ankastre ya da daire içi hattınızda bir problem yok ise bağlantınız sağlanır. Fiziksel bağlantılarınız tamamlandığında yine sms ile tarafınıza bilgi iletilmesinin ardından modem- hat bağlantıları yapılıp kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra internet kullanımınıza başlayabilirsiniz.

   Tüm teknik işlemleriniz alanında uzman teknik ekiplerimiz tarafından ücretsiz şekilde sağlanmaktadır.

   İnternet hizmetinizi kullanmadığınız süre boyunca aboneliğiniz kapanmadan dilerseniz dondurma servisimizi kullanabilirsiniz.

   Dilediğiniz zaman 4448460 numaralı çağrı merkezimizi arayarak size özel müşteri temsilcinizden internet hizmetinizin dondurulması işlemi için yardım alablirsiniz. Dondurma Ücreti 36 TL dir.

   Hat dondurma hizmetinden, bir müşteri ilk hizmet dondurma yaptığı tarih itibari ile 365 gün geçerli olup yılda en fazla 2 kez ve toplamda 180 günü aşmayacak şekilde faydalanabilir. Her bir hat dondurma işlemi 36 TL’dan ücretlendirilir.

   Dilediğiniz zaman 444 8 460 numaralı çağrı merkezimizi arayarak size özel müşteri temsilcinizden internet hattınıza Statik IP tanımlanmasını talep edebilirsiniz. Statik IP ücreti aylık 15 TL dir.

   Adres değişikliği talebiniz olduğu zaman 444 8 460 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak size özel müşteri temsilciniz ile nakil yaptırmak istediğiniz lokasyonun alt yapı değerleri ve uygunluğunu kontrol ettirerek nakil işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Nakil işlemi tamamlanma süresi ortalama 7 gündür. Nakil ücreti 36 TL dir.

   Dilediğiniz zaman 444 8 460 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak size özel müşteri temsilcinizden mevcut paket ve tarifeler hakkında bilgi alabilir ve altyapısal uygunluk halinde dilediğiniz pakete geçiş yapabilirsiniz. Aynı ay içerisinde sadece 1 kez paket değişikliği yapılabilir.