Çorum İnternet GÖKNET geldi

İnternet’te Hizmet geldi Sınırsız ve Yüksek Kotalı Paketlerden Faydalanabilirsiniz.

Çorum İnternet Paketlerin den Nasıl Faydalanabilirsiniz !

Göknet çorum a özel ekip kurdu, Paketlerimiz sınırsız ve Yüksek  kotalı olmak üzere iki Çeşittir.

A)  Sınırsız  Paketleri

Sınırsız paketlerde Göknet Akn ve sınırlandırma yoktur. Dilediğiniz kadar özgürce kullanım sağlanmaktadır. Sosyal medya, Youtube ve Film dilediğiniz kadar Kullanabilirsiniz Paketleri İnceleyebilirsiniz. Tıklayınız.

B) Yüksek Kotalı Paketler

Yüksek kotalı Paketler Göknet 400 gb  Kota veriyor. Bu kota 4 Kişilik bir evin rahat rahat yetecek bir kotadır.

Fazla fatura gelmesin diye kota dolunca otomatik duruyor. Ayrıca Kotadan %80 e kadar harcandıgın da otomatik sms uyarısı gelmektedir. Yüksek Kotalı Paketleri İnceleyebilirsiniz. Tıklayınız.

Çorum İnternet Paketleri Nasıl Başvurursunuz .

A) Online Başvuru yapabilirsiniz Sitemiz den paketlerimizin başvuru formlarını doldurarak yapabilirsiniz. Yada online destekten başvuru yapabilirsiniz,  Başvurunuza istinaden size dönüş yapılacak ve sesli onay alarak seçmiş oldugunuz paketin kurulumu yapılacaktır.

B) Çağrı merkezinden Başvuru yapma, 444 8 460 Çağrı merkezimizi arayarak Alt yapınızı kontrol edilerek size en uygun paketler önerilecektir. Sesli onayınız alındıktan sonra en kısa sürede Kurulum gerçekleştirilecektir.

C) Bayi başvurusu Çorum da yaygın bayi ağımızdan da paketler hakkında bilgi alarak evrak işlemlerinizin tamamlanması sonunda kurulum işlemleri için size bir arama gerçekleştiriliyor. Sesli onayınız alındıktan sonra en kısa sürede kurulum gerçekleştirilmektedir.

Çorum İnternet başvurudan Sonra Kurulum İşlemleri

Sesli  onay alındıktan sonra sinyal işlemine başlanacaktır. Size gelen sms de sinyal verilme saati ve günü size iletilecektir. Sinyal verildikten sonra ekiplerimiz ya o gün yada ertesi gün Modem kurulumu için evinize sizden randevu alınarak ziyaret gerçekleşecektir. Tüm kontroller yapıldıktan sonra artık özgür internet kullanımınız da Kurulum ve aktivasyon Hediyedir. Herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Göknet Çorum İnternet Avantajları nelerdir.

  • 7/24 Çagrı merkezi
  • Arıza müdahalede kendi ekibimiz ilgileniyor
  • Taksitli modem alabilme
  • Sabit fiyat garantisi
  • Güler yüzlü hizmet
  • Fatura ödeme kolaylıgı
  • alt yapınıza en uygun paket