En Ucuz Ev İnterneti Nerede ? Derseniz Tabiki GÖKNET’te

 

En ucuz Ev İnterneti Nerede GÖKNET’te

GÖKNET Kurulduğu günden beri Siz Değerli Kullanıcılara En Ucuz İnterneti En iyi kalitede vermeyi hedefledi Bunu da Evinize getirmek için gece gündüz çalışmayı borç bilir. Paket çeşitliliği ve Bilisel çalışmalarıyla Paketlerimizi Oluşturmaktayız.

GÖKNET En Ucuz Ev İnternet Paketleri 2018 

Kotalı Paketler

GÖKNET Kotalı paketleri oluştururken en ucuz ev interneti için oluşturduk, bunu yaparken bilimsel araştırmalar yaptık ve ortalama bir ev kullanıcısının aylık internet kullanımını baz aldık ve üstüne de biz de ekledik 400 GB kotayı bulduk aslın da tamamen sınırsız internet de vermek istedik ama Türkiye şartların da bunun zor olduğunu siz değerli müşterimiz de bildiğini düşünüyoruz. Aslın da Amacımız AKN yi kaldırmak ve Türkiye’deki kullanıcıların özgür bir internete kavuşmasını sağladık bundan dolayı çok Mutluyuz

Bitmeyen kota Sloganıyla çıktık Kota dolunca otomatik duran ve istenirse en fazla 40 GB ve kullanılan her 1 GB

0,91 kuruş olarak faturanıza eklenir

Sınırsız Paketler

Göknet Sınırsız İnternet Paketleri Siz değerli müşterilerimize sunuyoruz heme de sabit fiyata gerçek sınırsız internet paketlerini sunmaktayız. 8/16/24 Mbps olarak Sınırsız internet alabilirsiniz.

En Ucuz Ev İnternet Paketleri Kurulum 

Sipariş alındıktan sonra 3 gün içinde kurulum gerçekleşir. Teknik destek vermediğimiz hiç bir ilde hizmet vermemekteyiz ve yerin de kurulum yapmaktayız. Tüm bu hizmetleri ücretsiz yapmaktayız.