ADSL Hizmeti Veren Firma

ADSL Hizmeti veren GÖKNET İnternet sektörüne emin adımlarla girmiştir. ADSL Hizmeti telefon hattı üzerin den yalın internet olarak verilmektedir.

 ADSL Hizmeti Veren  GÖKNET’ten İnternet Nasıl Alınır

Adsl Hizmeti alabilmek için ilk önce Bir telefon hattının oturduğunuz konut yada iş yerin de mevcut olaması gerekmektedir.  Bu kablo üzerinden sinyal verilecektir. tabiiki ADSL internet kablosu eski bir alt yapı türüdür. Türkiye de Maalesef alt yapı yatırımların yüksek maliyetli olması ve bu konuda yatırım yapılmaması Kullanıcıların nerdeyse %75 i Adsl Hizmeti almakla karşı karşıyadır. Gene Türkiye de  İnternet Hızı ortalama 12 Mbps Hızdır.

ADSL Alt yapı Kontrolü

GÖKNET ADSL Alt yapı kontrolü için 444 8 460 nolu Çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 7/24 Çalışan çağrı merkezimiz yada biz sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz en kısa sürede size dönüş sağlanacaktır.

AdSL Alt yapısın da Nasıl Bir Hız alabilirim.

ADSL  Alt yapısı ile en fazla 16 Mbps hız alabilirsiniz, ama bunun için bazı kuralların yerine getirilmesi gerekmektedir. Bunun ilki port kutusuna olan uzaklığınız 400 metre den sonra bu hızı alamazsınız 400 metre den kısa da olsa bina için deki tesisatınız da bunu etkilemektedir. GÖKNET teknik servisi size en uyguna en hızlı interneti sağlamaktadır.

Neden ADSL Alt Yapısını GÖKNET’ten Almalısınız ?

  • GÖKNET teknik servis ekibi kurmadığı hiç bir yere hizmet vermemektedir.
  • 7/24 Çağrı merkezi hizmeti vermektedir.
  • Paketleri uygun fiyata ve yüksek kot-alıdır.
  • İnternet Hızının en maksimum hızı vermek için olanca gücüyle çalışır.
  • GÖKNET Kullanıcı dostudur.
  • Ödeme kolaylıgı için bir den çok ödeme yöntemini sunar.
  • Kullanıcı panelin den sisteminizle ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz

Her geçen gün büyüyen ekibizle sizlere daha güvenilir. Hızlı ve ucuza bir hizmeti kendimize amaç edindik. ADSL alt yapısı bizi tercih etmeniz dilegiyle